Yurtdışı Eğitim Fuarı 2022 Ne Zaman?

Study EXPO 2022 Yurtdışı Eğitim Fuarı, Yurtdışında lise ve üniversitelerin temsilciliklerinin katıldığı bir eğitim organizasyonudur. 2022 yılında 26 Şubat 2022 tarihinde İstanbul Hilton Harbiye’de 27 Şubat 2022 tarihinde ise Anadolu Yakası’nda Hilton Kozyatağı’nda fuar gerçekleşecek.
26 Şubat 2022 Cumartesi günü Hilton Harbiye ve 27 Şubat 2022 Pazar günü Hilton Kozyatağı otellerinde, 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı’nı ziyaret et, okul temsilcileriyle görüş, kariyerine ve gelecek hedeflerine en uygun okulu seç!

Eğitim Fuarı 2022 ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleriyle 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak.

Yurtdışı eğitim Fuarı ne zaman?

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için her yıl 2 defa düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı, Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 6-7 Kasım 2021 tarihleri arasında VesVirtual altyapısıyla gerçekleşecek. 30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla

Istanbul yurtdışı eğitim fuarı ne zaman?

23 – 24 Ekim 2021 – İstanbul (Avrupa Yakası) | IEFT.

IEFT Yurtdışı eğitim Fuarı nedir?

Her yıl 50.000’in üzerinde öğrenci, Türkiye’den eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir. IEFT fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmakla beraber; öğrenci adayları ve onların aileleri ile dünyanın bir çok ülkesinden kurumunu bir araya getirerek yeri doldurulamaz bir hizmete imza atmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezleri Nerede?

Tüyap Kitap Fuarı 2022 ne zaman?

Kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğinde hazırlanan Bursa 19. Kitap Fuarı, 11-20 Mart 2022 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Izmir tarım fuarı 2022 ne zaman?

Agroexpo 2022 Hakkında

​AGROEXPO, 02 – 06 Şubat 2022 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 17. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

Ankara Yurtdışı eğitim Fuarı nerede?

20 Farklı Ülkeden, 100 Üniversite, Kolej ve Dil Okulunun Katılımıyla Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşecek

IEFT Fuarı nedir?

IEFT, dünyanın birçok yerinden yurtdışı eğitimi hakkında bilgi vermek için fuara katılan firmaları her sene yüzlerce öğrenci ile buluşturmak üzere Türkiye’de organizasyonu düzenlenen bir yurtdışı eğitim fuarıdır.

Akare ne demek?

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda, Avrupa ülkelerinden de üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak.

Study EXPO nedir?

yurt dışında dil eğitimi,yaz kampı,iş okulu gibi hizmet aatan acentaları ve kurumları bir araya getiren fuardır.

IEFT talks nedir?

Webinarlar üzerinden okul yetkilileri ile doğrudan iletişim kurarak; üniversite başvuruları, kabul koşulları, burs imkanları, yurtdışında eğitim ve yaşam gibi pek çok konuda bilgi alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan tüm soruları canlı olarak sorabiliyorsunuz.

Yurtdışı eğitim programları nelerdir?

EF’te çok sayıda yurt dışı eğitim programı sunuyoruz:

 • Yurtdışı dil okulları
 • Yurtdışında üniversite okumak.
 • Yurtdışında yüksek lisans.
 • Yurtdışında lise okumak.
 • Yurtdışında yaz okulu.
 • Yabancı dil sınavları ve dil sertifikaları
 • Yurtdışı Staj.
 • Work and Study programı nedir?

  Work and Study programı öğrencilerin yurtdışında eğitim alırken bir yandan çalışma imkanı sunan programa verilen addır. Çalışma periyodları eğitim alınacak ülkeye göre full time ve part time olabilmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.